Bicykel Dema PEGAS 5 red-white
Kód: B522104.PXPodrobný popis

Dodatočné parametre
| Kategória: | Horské bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8581502210408 |
| Priemer kolesa: | 27,5" |
| Brzdy: | kotúčové: SHIMANO MT200 HYDRAULIC DISC |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Počet prevodov: | 2 x 9 |
| Vidlica: | SR SUNTOUR XCT30 HLO 100mm |
| Hmotnosť: | 14,3 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
