Cube Aim ONE sundowner'n'black
Kód: 140110-L.PX 140110-M.PX 140110-XL.PX 140110-S.PX 140110-XS.PX Zvoľte variantPodrobný popis
Rám
rám
Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount
veľkosti
Size Split: 27.5: XS, S // 29: M, L, XL
Odpruženie
Odpružená vidlica
SR Suntour XCE, 100mm
Pohon & brzdy
brzdy
Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/160)
prehadzovačka
Shimano RD-TX800, 8-Speed
radenie
Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus
prešmýkač
Shimano FD-M315, Top Swing, 31.8mm Clamp
Stredové zloženie
Thun Paso-ML, 73mm BSA
kľuky
Shimano FC-M315, 36x22T, 170mm
kazeta
Shimano CS-HG200, 12-32T
reťaz
KMC Z8.3
Kokpit
hlavové zloženie
CUBE FPH863, Semi-Integrated
Predstavec
CUBE Performance Stem, 31.8mm
riadítka
CUBE Rise Trail Bar, 680mm
gripy
ACID Icon
Kolesá
kolesá
ACID Pro 25, 32/32 Spokes, QR/QR, Tubeless Ready
plášte
CUBE MTB, 2.25
Ďalšie
sedlo
ACID Venec Lite
sedlovka
CUBE Performance Post, 27.2mm
pedále
CUBE PP MTB
Informácie o produkte
farba
sundowner´n´black
hmotnosť
15,1 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Horské bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8593375448642 |
| Modelový rok: | 2026 |
| Počet prevodov: | 2 x 8 |
| Vidlica: | SR Suntour XCE, 100mm |
| Hmotnosť: | 15,1 kg |
| Rám: | Aluminium Lite, AMF, Double Butted, Internal Cable Routing, Flat Mount Brake, SIC Mount, FM Kickstand Mount |
| Veľkosti: | Size Split: 27.5: XS, S // 29: M, L, XL |
| Tlmič: | |
| Riadenie (hlavové zloženie): | ACROS AZF-1034, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm), X-Connect Interface |
| Predstavec: | CUBE Performance Stem, 31.8mm |
| Riadidlá: | CUBE Rise Trail Bar, 680mm |
| Prehadzovačka: | Shimano RD-TX800, 8-Speed |
| Prešmykač: | Shimano FD-M315, Top Swing, 31.8mm Clamp |
| Radenie (páčky): | Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus |
| Brzdy: | Shimano BR-MT200/UR300, Hydr, Disc Brake, PM/FM (160/160) |
| Kľuky / kľuková sada: | Shimano FC-M315, 36x22T, 170mm |
| Kazeta: | Shimano CS-HG200, 12-32T |
| Reťaz: | KMC Z8.3 |
| Kolesá (sada): | ACID Pro 25, 32/32 Spokes, QR/QR, Tubeless Ready |
| Plášte: | CUBE MTB, 2.25 |
| Predný plášť: | |
| Zadný plášť: | |
| Sedlovka: | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Motor: | |
| Nabíjačka: | |
| Ovládač: | |
| Displej: | |
| Max. hmotnosť systému: | 140 kg |
| Max. hmotnosť jazdca: | 100 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
