CUBE Fold Hybrid 545 coal ́n ́reflex
Kód: 120200-UNI.PXPodrobný popis
Rám
rám
Aluminium Superlite, Comfort Ride Geometry, Semi-Integrated Carrier, Front-Carrier Ready, Slider Dropout, Integrated Folding Technology, Carrying Handlebar
veľkosti
One Size
Pevná vidlica
Aluminium Rigid Fork, 20"
E-Bike-System
motor
Bosch Drive Unit Performance Line 75Nm (BDU34)
Diaľkové ovládanie
Bosch Purion 200 with Integrated Display
batéria
Bosch PowerPack 545
nabíjačka
Bosch 2A
Pohon & brzdy
brzdy
Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/180)
radenie
Shimano Nexus SL-C7000-5, Revoshift
kľuky
ACID Trekking Hybrid, 46T
pastorček
Gates CDX Shimano Nexus 28T
remeň
Gates CDX, 118T
Kokpit
hlavové zloženie
ACROS AZF-1038, Top Zero-Stack 1 1/8" (ZS 44mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2" (ZS 56mm)
Predstavec
Cube Folding Stem, Adjustable Length, 25,4mm Clamp
riadítka
CUBE Comfort Trail Bar, 680mm, 25.4mm
gripy
ACID Travel Comfort Gripshift
Kolesá
ráfiky
ACID EX30, 32H, Disc, Tubeless Ready
predný náboj
Shimano HB-QC300, QR, Centerlock
zadný náboj
Shimano Nexus SG-C7000-5D, 5-Speed, Centerlock, Nut
plášte
Schwalbe Super Moto-X, Double Defense, 62-406
Ďalšie
sedlo
ACID Sequence Pro 160
sedlovka
Satori Sorata 34,9mm, 280mm -440mm telescoping seatpost
pedále
Folding Pedal, Aluminium
predné svetlo
ACID Front Light PRO-E 60 X-Connect, 12V, DC
zadné svetlo
ACID Mudguard Rear Light PRO-E, 12V, DC
stojan
Two Leg Kickstand
blatníky
ACID 75, BB-Mount
zvonček
Easy Bell
nosič
ACID 20" Semi-Integrated Carrier, ACID RILink Adapter Compatible
Informácie o produkte
farba
seagrey´n´reflex
hmotnosť
25,6 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cross, touring a mestské e-bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Motor - výrobca: | Bosch |
| Kapacita batérie: | 545 Wh |
| Motor - model: | Performance Line |
| Priemer kolesa: | 20" |
| Motor - krútiaci moment: | 75 Nm |
| Brzdy: | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/180) |
| Počet prevodov: | 1 x 5 |
| Vidlica: | Aluminium Rigid Fork, 20" |
| ? Dojazd: | 45-165 km* |
| Hmotnosť: | 25,6 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




