CUBE Numove 160 seagreen´n´green
Kód: 150310-16.PXPodrobný popis
Tento detský bicykel sa vyrába len v jednej veľkosti rámu a je vhodný pre deti do nasledujúcich maximálnych rozmerov:
VÝŠKA POSTAVY: 102 - 111 cm
DĹŽKA NÔH: 41 - 49 cm
Upozorňujeme, že tieto informácie sú len všeobecným odporúčaním. Nemôžu nahradiť osobnú konzultáciu a skúšobnú jazdu u predajcov CUBE.
rám Aluminium Lite 6061
vidlica Aluminium Lite 6061
brzdy Alloy V-Brake
stredové zloženie Thun Shorty-ML Sl, Square, 68mm BB Width
kľuky ACID Numove 25z, 105mm, narrow Q-factor
reťaz KMC HV500
kryt reťaze ACID
hlavové zloženie CUBE
predstavec CUBE Aluminium Lite
riadítka CUBE KIDS 450mm, 16mm
gripy Natural Fit Kids 16.0
kolesá ACID Pro C2000, 16/16 Spokes, Singlespeed 16z Coaster Brake
plášte Schwalbe Smart Sam, 16 x 1.5
sedlo ACID Rookie
sedlovka CUBE Performance Post, 25.4mm
pedále ACID PP Rookie small
hmotnosť 5,8 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské 16" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4054571508386 |
| Modelový rok: | 2026 |
| Priemer kolesa: | 16" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Počet prevodov: | 1 x 1 |
| Hmotnosť: | 5,8 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
