CUBE Numove 240 Disc redrose'n'peach 2026
Kód: 150820-24.PXPodrobný popis
rám Aluminium Lite 6061
vidlica Aluminium Lite 6061
brzdy Tektro HD-J2920, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (140/140)
prehadzovačka Shimano RD-M3020, 8-Speed
radenie Shimano SL-M315, Rapidfire-Plus
stredové zloženie Thun Shorty-ML Sl, Square, 68mm BB Width
kľuky ACID Numove 30z, 130mm, narrow Q-factor
kazeta Sunrace CSM55,11-34
reťaz KMC Z8.3
hlavové zloženie CUBE
predstavec CUBE Numove adjustable
riadítka CUBE KIDS 590mm, 19mm
gripy Natural Fit Kids 19.0
kolesá Newmen Performance 22 light, 24/24 Spokes
plášte Schwalbe Smart Sam Kevlar, 1.85
sedlo ACID Rookie
sedlovka CUBE Performance Post, 27.2mm
pedále ACID PP Rookie medium
hmotnosť 9,2 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské 24" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4054571508584 |
| Modelový rok: | 2026 |
| Priemer kolesa: | 24" |
| Brzdy: | Tektro HD-J2920, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (140/140) |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Počet prevodov: | 1 x 8 |
| Hmotnosť: | 9,2 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
