Dema AVEIRO 7 red - black
Kód: B23303.PX B23305.PX Zvoľte variantPodrobný popis

Dodatočné parametre
| Kategória: | Cross a touring bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Priemer kolesa: | 28" |
| Brzdy: | kotúčové: SHIMANO MT200 HYDRAULIC |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Počet prevodov: | 3 x 9 |
| Vidlica: | SR SUNTOUR SF15 75mm |
| Hmotnosť: | 14,5 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
