DIRTKING Pro - matná strieborná 12
Kód: 226.152Podrobný popis
Dostaň sa každý deň o level vyššie. Pumptrack, dirty, street, či slopestyle. Dirtking Pro je ako doma vo všetkom spomenutom. Jednoducho si vyberieš, či chceš dnes pumpovať vlny a užívať si zábavu na lokálnom pumptracku, alebo roztočiť tailwhip z najväčšieho odrazu v bikeparku. Top výbava na čele s vidlicou Rock Shox Pike DJ Ultimate ti dodá nekonečnú odvahu pustiť sa do nových trikov.Dodatočné parametre
| Kategória: | BMX a Dirt bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036082081 |
| Model: | DIRTKING Pro |
| Typ rámu: | ALU 6061, Dirt Jump / Pumptrack Geometry, ISCG05, Rear Derailleur ready, 12" |
| Veľkosť rámu: | 12" |
| Priemer kolesa: | 26 |
| Vidlica: | Rock Shox PIKE DJ ULT, SA, 15x100, SA, 100mm, 26" |
| Kazeta: | Novatec sprocket 14T |
| Kľuky: | FSA Comet Heavy Duty 1X, 32T, 165mm |
| Brzdy: | SRAM Level T |
| Ráfky: | CTM DIRT 26", SEE, 36H |
| Pneumatiky: | MAXXIS DTH TB 26x2,30 foldable |
| Náboje: | Novatec - D791SB 15 36H/NOVATEC D236SBT 36H |
| Pedály: | VP-532 |
| Reťaz: | KMC Z1e |
| Riaditká: | FSA Comet, 35dia, 800mm |
| Hlavové zloženie: | FSA SX Pro |
| Sedlo: | CTM Pivotal |
| Seatpost: | SP AL181, 31,6 |
| Počet prevodov: | 1 speed |
| Rok: | 2026 |
| Hlavový úhol: | 69.5 |
| Reach: | 416 |
| Barva: | matná stříbrná |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
