Duša TUBOLITO MTB PLUS 27,5 x 2,50-3,00 SV42

Kód: 33000021
Značka: NONAME
€34,95 €29,13 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Optimalizované pre pneumatiky 27,5+ so šírkou 2,5" - 3,0", dnešný štandard E-MTB. Tubolito kombinuje nový high-tech materiál so špeciálne vyvinutá bezšvová výrobná technológia. V porovnaní so štandardnou hadicou možno ušetriť až 65 % hmotnosti, čo znamená, že energia batérie je menej namáhaná!
Hadice Tubolito Light Weight vydržia až dvojnásobné sily pôsobiace na štandardné hadice. Najmä pokiaľ ide o k prepichnutiu, prejavujú svoj vysoký potenciál.Sú tiež dvojnásobne elastické, dlhodobo stabilné, odolné voči UV žiareniu a držia vzduch veľmi dlho, čo vám zaručí maximálnu ochranu pred poruchou.
Koľko tlaku je možné napumpovať do Tubolitos závisí od použitej pneumatiky. Preto si všimnite a dodržiavajte údaje na kabáte. Dôležité je však poznamenať, že Tubolito sa mimo pneumatiky nenafukujú na viac ako 0,5 baru, inak sa zdeformujú a pokazia!

Detailné informácie

Podrobný popis

Upozornenie:
Hadice Tubolito používajte iba v spojení s kotúčovými brzdovými kolesami!
Hmotnosť hadíc sa môže líšiť. S použitím tesniaceho mlieka výrobca neuvažuje, pretože stena hadíc je príliš hladká a chemické zloženie tuby neumožňuje tesnenie!

Dodatočné parametre

Kategória: Duše a príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: