JERRY 2.0 - matná čierna 11
Kód: 226.014Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské 20" |
|---|---|
| EAN: | 8585036078367 |
| Model: | JERRY 2.0 |
| Typ rámu: | JERRY, AL 6061, 11" |
| Veľkosť rámu: | 11" |
| Priemer kolesa: | 20 |
| Vidlica: | Alloy unicrown 20" |
| Radenie: | Shimano RV 300/7 speed |
| Prehadzovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Kazeta: | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Kľuky: | Lasco, 34T, 115mm |
| Brzdy: | TEKTRO HD / 6-bolt 160mm |
| Ráfky: | CTM HLQ-16, 406x21, 32H |
| Pneumatiky: | WTB Ranger 20x2,6" |
| Náboje: | CTM alloy 32H |
| Pedály: | FP-651 |
| Reťaz: | KMC Z33 |
| Riaditká: | Zoom kids bar 540/rise 50mm |
| Hlavové zloženie: | CTM ZSø28.6/44/(30) |
| Sedlo: | CTM boy |
| Seatpost: | CTM MPO ALU 300/27,2 mm |
| Počet prevodov: | 7 speed |
| Rok: | 2026 |
| Hlavový úhol: | 68 |
| Reach: | 315 |
| Barva: | matná černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
