KELLYS Gate 70 29"
Kód: 8585053831778Podrobný popis
rám KELLYS Dynamic RRC 29", 1.5" tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axlevidlica ROCK SHOX Recon GOLD RL (29") Boost, 100 mm, DebonAir / Motion Control / OneLoc Remote Lockout / Maxle Lite 15 mm thru axlekľuky SHIMANO Deore XT M8100-1 Hollowtech II (34T) - dĺžka 175 mmmenič SHIMANO Deore XT M8100 (direct mount)radenie SHIMANO SLX SL-M7100-IR Rapidfire Plus (I-Spec EV)počet prevodov 12kazetový pastorok SHIMANO CS-M6100-12 (10-51T)reťaz KMC X12brzdy SHIMANO Deore MT410 Hydraulic Discbrzdové páky SHIMANO Deore BL-M4100brzdové kotúče predný 180 mm / zadný 160 mmnáboje SHIMANO MT400-B / Deore MT410-B Disc Center Lock (32 dier)ráfiky KLS Cartel Disc 622x21 (32 dier)výplet stainless steel blackplášte SCHWALBE Rapid Rob 57-622 (29x2.25) K-Guardhlavové zloženie FSA 1.5" semi-integratedstred.zloženie SHIMANO BB52pevná os predná ROCK SHOX Maxle Stealth 15x110 mm / zadná NOVATEC 12x148 mmpredstavec KLS Advanced - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 7° / dĺžka 80 mm (M), 100 mm (L - XL)riadidlá KLS Advanced FlatBar - diam 31.8 mm / šírka 720 mmrukoväte KLS Poison OneLockonsedlovka KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 400 mmsedlo KLS Avengerpedále plastveľkosť rámu M / L / XLhmotnosť 12.78 kg (M)Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske horské bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8585053831778 |
| Počet prevodov: | 1 x 12 |
| rám: | KELLYS Dynamic RRC 29, tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axle |
| vidlica: | ROCK SHOX Recon GOLD RL (29) Boost, 100 mm, DebonAir / Motion Control / OneLoc Remote Lockout / Maxle Lite 15 mm thru axle |
| kľuky: | SHIMANO Deore XT M8100-1 Hollowtech II (34T) - dĺžka 175 mm |
| menič: | SHIMANO Deore XT M8100 (direct mount) |
| radenie: | SHIMANO SLX SL-M7100-IR Rapidfire Plus (I-Spec EV) |
| kazetový pastorok: | SHIMANO CS-M6100-12 (10-51T) |
| reťaz: | KMC X12 (114 článkov) |
| brzdy: | SHIMANO Deore MT410 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO Deore BL-M4100 |
| brzdové kotúče: | predný 180 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | SHIMANO MT400-B / Deore MT410-B Disc Center Lock (15x110 mm / 12x148 mm / 32 dier) |
| ráfiky: | KLS Cartel Disc 622x21 (32 dier) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | SCHWALBE Rapid Rob 57-622 (29x2.25) K-Guard |
| hlav.zloženie: | FSA 1.5 integrated |
| stred.zloženie: | SHIMANO BB52 |
| pevná os: | predná ROCK SHOX Maxle Stealth 15x110 mm / zadná NOVATEC 12x148 mm |
| predstavec: | KLS Advanced - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 7° / dĺžka 80 mm (M), 100 mm (L - XL) |
| riadidlá: | KLS Advanced FlatBar - diam 31.8 mm / šírka 720 mm |
| rukoväte: | KLS Poison OneLockon |
| sedlovka: | KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 400 mm |
| sedlo: | KLS Avenger |
| pedále: | plast |
| veľkosť rámu: | M / L / XL |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
