KELLYS Spider X90 Emerald Green 29"
Kód: 8585053858270Podrobný popis
rám KELLYS Alutec RRC 29" - Race Ready Concept, 1.5" tapered HTvidlica SR SUNTOUR XCR32 ATB Air RLR DS (29"), 100 mm, air / Remote Speed Lockoutkľuky SAMOX (34T) - dĺžka 170 mm (M), 175 mm (L - XL)menič SHIMANO Deore M6100 (direct mount)radenie SHIMANO Deore SL-M6100-R Rapidfire Pluspočet prevodov 12kazetový pastorok SHIMANO CS-M6100-12 (10-51T)reťaz KMC X12brzdy SHIMANO MT200 Hydraulic Discbrzdové páky SHIMANO BL-MT200brzdové kotúče predný 160 mm / zadný 160 mmnáboje SHIMANO QC300 / MT401 Disc Center Lock (32 dier)ráfiky KLS Draft 23 Disc 622x23 (32 dier)výplet stainless steel blackplášte WTB Ranger Comp 55-622 (29"x2.25)hlavové zloženie 1.5" semi-integratedstred.zloženie cartridge (122 mm)predstavec KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 60 mm (M), 70 mm (L - XL)riadidlá KLS Active FlatBar - diam 31.8 mm / šírka 720 mm (M - XL)rukoväte KLS Advancer 2Densitysedlovka KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 400 mm (M - XL)sedlo KLS Ascendpedále plastveľkosť rámu M / L / XLDodatočné parametre
| Kategória: | Pánske horské bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8585053858270 |
| Počet prevodov: | 1 x 12 |
| rám: | KELLYS Alutec RRC 29" - Race Ready Concept, 1.5" tapered HT |
| vidlica: | SR SUNTOUR XCR32 ATB Air RLR DS (29"), 100 mm, air / Remote Speed Lockout |
| kľuky: | SAMOX (34T) - dĺžka 170 mm (M), 175 mm (L - XL) |
| menič: | SHIMANO Deore M6100 (direct mount) |
| radenie: | SHIMANO Deore SL-M6100-R Rapidfire Plus |
| kazetový pastorok: | SHIMANO CS-M6100-12 (10-51T) |
| reťaz: | KMC X12 |
| brzdy: | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO BL-MT200 |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | SHIMANO QC300 / MT401 Disc Center Lock (32 dier) |
| ráfiky: | KLS Draft 23 Disc 622x23 (32 dier) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | WTB Ranger Comp 55-622 (29"x2.25) |
| hlavové zloženie: | 1.5" semi-integrated |
| stred.zloženie: | cartridge (122 mm) |
| predstavec: | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / dĺžka 60 mm (M), 70 mm (L - XL) |
| riadidlá: | KLS Active FlatBar - diam 31.8 mm / šírka 720 mm (M - XL) |
| rukoväte: | KLS Advancer 2Density |
| sedlovka: | KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 400 mm (M - XL) |
| sedlo: | KLS Ascend |
| pedále: | plast |
| veľkosť rámu: | M / L / XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
