MAGGIE - matná pistáciová 11
Kód: 226.522Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské 20" |
|---|---|
| EAN: | 8585036091984 |
| Model: | MAGGIE |
| Typ rámu: | MAGGIE, Hi-Ten, 11" |
| Veľkosť rámu: | 11" |
| Priemer kolesa: | 20 |
| Vidlica: | Hi Ten unicrown 20" |
| Radenie: | Shimano RV 300/6 speed |
| Prehadzovačka: | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500 6 speed 14-28T |
| Kľuky: | Prowheel, 32T, 114mm |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfky: | CTM 406X20, 28H, black |
| Pneumatiky: | 20x1,75" |
| Náboje: | Matrix alloy 28H |
| Pedály: | Junior HF-910 |
| Reťaz: | KMC Z33 |
| Riaditká: | CTM steel 540mm 40mm rise |
| Hlavové zloženie: | 1" DIA:25.4/30/27mm |
| Sedlo: | CTM kids 232x140mm |
| Seatpost: | Steel 200/25,4 mm |
| Počet prevodov: | 6 speed |
| Rok: | 2026 |
| Hlavový úhol: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Barva: | matná pistáciová |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
