OLIVIA 3.0 - matná tmavosivá
Kód: 226.593.PXPodrobný popis

Dodatočné parametre
| Kategória: | Mestské bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8585036095500 |
| Model: | OLIVIA 3.0 |
| Typ rámu: | Hi Ten, 17" (430mm) |
| Veľkosť rámu: | 17" (430) |
| Priemer kolesa: | 26 |
| Vidlica: | Hi ten- unicrown 26" |
| Radenie: | Shimano Nexus 3 |
| Kľuky: | Prowheel, 38T |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfky: | CTM 559X20, 36H, silver |
| Pneumatiky: | 26x1,5" |
| Náboje: | Matrix alloy 36H/Shimano Nexus3 36H |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz: | KMC Z410 |
| Riaditká: | CTM steel 700mm 100mm rise |
| Hlavové zloženie: | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Sedlo: | CTM lady comfort |
| Seatpost: | Ø28.6 x 300mm |
| Počet prevodov: | 3speed |
| Rok: | 2026 |
| Hlavový úhol: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Barva: | matná tmavosivá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
