REIN 1.0 27,5 - šedá
Kód: 226.547.PXPodrobný popis

Dodatočné parametre
| Kategória: | Juniorské 27,5" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Model: | REIN 1.0 27,5" |
| Typ rámu: | ALU 6061, S |
| Veľkosť rámu: | S (15") |
| Priemer kolesa: | 27,5 |
| Vidlica: | CTM XCF 100mm travel, 27.5" |
| Radenie: | Shimano SLM315/7 speed |
| Prehadzovačka: | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Prešmykač: | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Kľuky: | Shimano FC-TY301, 42-34-24T |
| Brzdy: | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfky: | CTM 584X21, 32H, black |
| Pneumatiky: | 27,5x2,2" |
| Náboje: | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz: | KMC Z7 |
| Riaditká: | CTM alloy 680mm 31,8mm 20mm rise |
| Hlavové zloženie: | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo: | CTM CLOUD NEW |
| Seatpost: | CTM alu Ø31.6 x 300mm |
| Počet prevodov: | 21speed |
| Rok: | 2026 |
| Hlavový úhol: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Barva: | modrá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
