REIN 2.0 29 - matná antracitová
Kód: 226.552.PXPodrobný popis

Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske horské bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Model: | REIN 2.0 29" |
| Typ rámu: | ALU 6061, M, L, XL |
| Veľkosť rámu: | M (16,5") |
| Priemer kolesa: | 29 |
| Vidlica: | Suntour XCT30, HLO DS 100mm, 29" |
| Radenie: | Shimano SLM2010/9 speed |
| Prehadzovačka: | Shimano RD-M2000 |
| Prešmykač: | Shimano FD-M2020 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG200 9 speed 11-34T |
| Kľuky: | Shimano FC-MT101, 36-22T |
| Brzdy: | Shimano MT200 hydraulic |
| Ráfky: | CTM 622X21, 32H, black |
| Pneumatiky: | 29x2,2" |
| Náboje: | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz: | KMC X9 |
| Riaditká: | CTM alloy 700mm 31,8mm 20mm rise |
| Hlavové zloženie: | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Sedlo: | CTM CLOUD NEW |
| Seatpost: | CTM alu Ø31.6 x 300mm |
| Počet prevodov: | 18speed |
| Rok: | 2026 |
| Hlavový úhol: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Barva: | matná antracitová |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
