RITA 1.0 - matná tmavočervená 17 (430)
Kód: 226.594Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mestské bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036095548 |
| Model: | RITA 1.0 |
| Typ rámu: | Hi Ten, 17" (430mm) |
| Veľkosť rámu: | 17" (430) |
| Priemer kolesa: | 28 |
| Vidlica: | Hi ten- unicrown 700C |
| Radenie: | Shimano SL-RS35/7speed |
| Prehadzovačka: | Shimano Tourney RD-TY500 |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Kľuky: | Prowheel, 38T |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfky: | CTM 622X20, 36H, black |
| Pneumatiky: | 700x38C |
| Náboje: | Matrix alloy 36H silver |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz: | KMC Z33 |
| Riaditká: | CTM steel 700mm 100mm rise |
| Hlavové zloženie: | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Sedlo: | CTM lady comfort |
| Seatpost: | Ø28.6 x 300mm |
| Počet prevodov: | 7speed |
| Rok: | 2026 |
| Hlavový úhol: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Barva: | mat. tmavočervená |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
