ROCKY 4.0 - modrá 13
Kód: 226.027Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské 24" |
|---|---|
| EAN: | 8585036078732 |
| Model: | ROCKY 4.0 |
| Typ rámu: | ROCKY, AL 6061, 13" |
| Veľkosť rámu: | 13" |
| Priemer kolesa: | 24 |
| Vidlica: | Alloy unicrown 24" |
| Radenie: | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovačka: | Shimano CUES RD-U4000 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Kľuky: | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Brzdy: | TEKTRO HD / 6-bolt 160mm |
| Ráfky: | CTM GA18, 507X21, 32H |
| Pneumatiky: | WTB Ranger 24x2,25" |
| Náboje: | CTM alloy 32H |
| Pedály: | VPE 229 |
| Reťaz: | KMC XGLIDE |
| Riaditká: | CTM N07, 600/35mm rise/25,4 mm |
| Hlavové zloženie: | CTM ZSø28.6/44/(30) |
| Sedlo: | CTM junior |
| Seatpost: | CTM MPO 300/31,6 mm |
| Počet prevodov: | 9 speed |
| Rok: | 2026 |
| Hlavový úhol: | 68 |
| Reach: | 347 |
| Barva: | modrá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
