SANDRA - červená 16 (410)
Kód: 226.587Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mestské bicykle |
|---|---|
| EAN: | 8585036095098 |
| Model: | SANDRA |
| Typ rámu: | Hi Ten, 16" (410mm) |
| Veľkosť rámu: | 16" (410) |
| Priemer kolesa: | 24 |
| Vidlica: | Hi ten- unicrown 24" |
| Kľuky: | Prowheel, 38T/152 mm |
| Brzdy: | Alloy V-brake |
| Ráfky: | CTM 507X20, 36H, silver |
| Pneumatiky: | 24x1,5" |
| Náboje: | Matrix / Velosteel coaster 36H |
| Pedály: | Flat HF-896 DU bearing |
| Reťaz: | KMC Z410 |
| Riaditká: | CTM steel 660mm 100mm rise |
| Hlavové zloženie: | 1 1/8" DIA:25.4/34/30mm |
| Sedlo: | CTM lady comfort |
| Seatpost: | Ø28.6 x 300mm |
| Počet prevodov: | 1speed |
| Rok: | 2026 |
| Hlavový úhol: | 0 |
| Reach: | 0 |
| Barva: | červená |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
