TREK E-CALIBER 9.6
Kód: 45016/LPodrobný popis
- Rám
-
Hlavný rám a podpery z karbónu OCLV pre horské bicykle, IsoStrut, kónická hlavová rúrka, Knock Block, vnútorné vedenie laniek Control Freak, Boost148, zdvih 60 mm
- Vidlica
-
RockShox 35 Gold RL, pruženie DebonAir, tlmiaca patróna Motion Control, diaľkové ovládanie, kónický stĺpik, ofset 44 mm, Boost110, 15 mm Maxle Stealth, zdvih 120 mm
- *Tlmič
- Časť odpruženia
- Zadná oska
- Plášť
- Časť pneumatiky
-
Tmel Bontrager TLR, 6 oz
- Tmel
-
Tmel Bontrager TLR, 6 oz
- Max. veľkosť pneumatiky
- Rám: 29 x 2,40", Vidlica:Pozri výrobca
- Systém e-bicykla
-
Fazua Ride Trail 50 motor
- Batéria
-
Fazua Evation batéria, 250 Wh
- Nabíjačka
-
Nabíjačka Fazua Evation, 220-240V
- Kontrolór
-
Ovládanie bX Fazua
- Radiaca páčka
-
Shimano Deore M6100, 12 speed
- Zadná prehadzovačka
-
Shimano XT M8100, dlhá klietka
- *Kľukové rameno
-
Veľkosť: S , M , L
E*thirteen E*spec Plus, dĺžka 170 mmVeľkosť: XL
E*thirteen E*spec Race Zliatina, 32T, dĺžka 175mm - Kazeta
-
Shimano Deore M6100, 10-51, 12 rýchlostí
- Reťaz
-
Shimano Deore M6100, 12 rýchlostí
- Max. veľkosť prevodníka
- 1x: 32T
- Sedlo
-
Bontrager Arvada, duté lyžiny z chrómmolybdénovej ocele, šírka 138 mm
- *Sedlovka
-
Veľkosť: S
TranzX JD-YSP18, zdvih 100 mm, vnútorné vedenie, 31,6 mm, dĺžka 361 mmVeľkosť: M , L , XL
TranzX JD-YSP18, zdvih 130 mm, vnútorné vedenie, 31,6 mm, dĺžka 425 mm - *Riadidlá
-
Veľkosť: M , L , XL
Bontrager Rhythm Comp, zliatina, 31,8 mm, zvýšenie 15 mm, šírka 750 mm - Gripy
-
Bontrager XR Trail Comp, nylonové zaistenie
- *Predstavec
- Brzda
-
Brzdový kotúč pre štvorpiestové hydraulické kotúčové brzdy Shimano, páčka MT4100, strmeň MT420
- Brzdový rotor
-
Shimano RT66, 6 skrutiek, 180 mm
- Hmotnosť
- M – 18,48 kg (s tmelom TLR, bez duší)
- Hmotnostný limit
- Tento bicykel má maximálny celkový hmotnostný limit (kombinovaná hmotnosť bicykla, jazdca a nákladu) 136 kg.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružené e-bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Motor - výrobca: | FAZUA |
| Kapacita batérie: | 250 Wh |
| Motor - model: | RIDE 50 |
| Priemer kolesa: | 29" |
| Motor - krútiaci moment: | 50 Nm |
| Brzdy: | kotúčové: SHIMANO MT420/410 Hydraulic disc 4 piston |
| Materiál rámu: | karbón |
| Počet prevodov: | 1 x 12 |
| Vidlica: | RockShox 35 Gold AIR RL 120mm |
| Hmotnosť: | 18,48 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
