ZEPHYR JR Xpert - matná strieborná 13
Kód: 226.029Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské 24" |
|---|---|
| EAN: | 8585036078763 |
| Model: | ZEPHYR JR Xpert |
| Typ rámu: | ZEPHYR JR, AL 6061, 13" |
| Veľkosť rámu: | 13" |
| Priemer kolesa: | 24 |
| Vidlica: | ZOOM Vaxa 30 AIR 80mm 24" |
| Radenie: | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| Prehadzovačka: | Shimano CUES RD-U4000 |
| Kazeta: | Shimano CS-LG300/9, 11-41 |
| Kľuky: | Lasco, 34T, 150mm |
| Brzdy: | TEKTRO HD / 6-bolt 160mm |
| Ráfky: | CTM GA18, 507X21, 32H |
| Pneumatiky: | WTB Ranger 24x2,25" |
| Náboje: | CTM alloy 32H |
| Pedály: | VPE 230 |
| Reťaz: | KMC XGLIDE |
| Riaditká: | CTM N04M, 680/1,5" rise/31,8mm |
| Hlavové zloženie: | Neco H 156 |
| Sedlo: | CTM junior |
| Seatpost: | CTM MPO 300/31,6 mm |
| Počet prevodov: | 9 speed |
| Rok: | 2026 |
| Hlavový úhol: | 67 |
| Reach: | 356 |
| Barva: | matná stříbrná |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
