ZEPHYR Limited 29 - matná antracitová M
Kód: 226.122Podrobný popis
Trailový bicykel s pevným hliníkovým rámom, ktorý ťa podrží v každom teréne. Výbavu LIMITED sme pripravili na agresívne trailové jazdenie. Vpredu robustná vidlica Marzocchi BOMBER Z1 Air so zdvihom 140mm. O spoľahlivé radenie pod záberom sa postará kombinácia pohonu Shimano XT + Deore. Tuhé kolesá WTB ST Tough so šírkou ráfika 30mm, extrémne výkonné brzdy TRP Slate a teleskopická sedlovka EXA Form KSP900 už iba potvrdzujú, že dostaneš maximálny výkon bez potreby siahnuť hlboko do vrecka.Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružené MTB |
|---|---|
| EAN: | 8585036081220 |
| Model: | ZEPHYR Limited 29" |
| Typ rámu: | ALU 6061, Playful Ride Geometry, Boost 148mm, UDH, ISCG05, M, L, XL |
| Veľkosť rámu: | M |
| Priemer kolesa: | 29 |
| Vidlica: | Marzocchi BOMBER Z1 Air 29" 140mm, boost™ 15x110axle |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M6100-IR/12sp. |
| Prehadzovačka: | Shimano XT RD-M8100 |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M6100/12, 10-51 |
| Kľuky: | FSA Comet Heavy Duty, 32T, 170mm |
| Brzdy: | TRP Slate / TRP CL 180mm |
| Ráfky: | WTB ST Tough, 30mm, TCS 2.0, 29", 32H |
| Pneumatiky: | Maxxis MINION DHF 29x2,50" EXO, TR/REKON 29x2,40" EXO, TR |
| Náboje: | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| Pedály: | VP-532 |
| Reťaz: | Shimano CN-M6100 |
| Riaditká: | FSA Comet, 800/25mm rise/35mm |
| Hlavové zloženie: | NECO H383 |
| Sedlo: | WTB Volt |
| Seatpost: | EXA Form KSP900 (S-100/M-125/L,XL-150mm) |
| Počet prevodov: | 12 speed |
| Rok: | 2026 |
| Hlavový úhol: | 66 |
| Reach: | 420 |
| Barva: | matná antracitová |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
