Dovybavovací sada Connect Module (BCM3100)

Kód: EB13200014
Značka: Bosch
€149,95 €124,96 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia

Dodatočná montážna súprava Bosch ConnectModule je GPS sledovač pre elektrické bicykle s pohonom Bosch Smart System. Vďaka ConnectModule je možné elektrobicykel presne lokalizovať na zemepisnú šírku a dĺžku. Takto budete vždy informovaní o tom, kde sa váš milovaný e-bike nachádza. ConnectModule je navyše poplašný systém pre elektrobicykel , ktorý v prípade menších otrasov spustí signál a v prípade prudkých pohybov odošle alarm, ako aj správu PushUp cez aplikáciu eBike flow app.

Detailné informácie

Podrobný popis

ConnectModule - GPS Tracker & Alarm System

S týmto novým komponentom od Bosch ochránite svoj elektrobicykel pred krádežou alebo ho môžete lokalizovať v prípade náhodnej krádeže. Na tento účel by sa mala v aplikácii eBike flow zapnúť alebo aktivovať „funkcia eBike alarm“. Keď je aktivovaná funkcia alarmu, ConnectModule vás informuje o podozrivých pohyboch. V prípade neúmyselnej jazdy ConnectModule spustí dvojstupňový alarm. Pri miernych pohyboch sa ozývajú krátke a odstrašujúce varovné tóny, kvázi ako výstraha. V prípade ďalších silnejších jázd sa spustí druhý stupeň alarmu. Teraz zaznie hlasný zvuk a automaticky sa spustí sledovanie GPS a odošle sa vám push-up správa. Keďže ConnectModule má vlastnú integrovanú a sebestačnú batériu, alarm a sledovanie GPS funguje aj po vybratí batérie e-biku. Váš elektrobicykel je tak neustále chránený.

Transportný režim
Pre Bosch ConnectModule je teraz k dispozícii transportný režim.
 Transportný režim môže vypnúť funkcie alarmu ebiku, detekciu krádeže, alarm a sledovanie počas prepravy.

Automatické nabíjanie
Keď je úroveň nabitia batérie nízka, Connectmodule automaticky znovu aktivuje vypnutý ebike, aby sa jeho batéria nabila z batérie elektrobicykla. To si vyžaduje nabitie batérie ebiku aspoň na 10 %. Počas toho neexistujú žiadne vonkajšie znaky, ktoré by naznačovali, že je elektrobicykel zapnutý.

12-mesačné skúšobné obdobie
Alarm je v kúpnej cene ConnectModulu na 12 mesiacov zadarmo. 12-mesačné obdobie začína plynúť od okamihu aktivácie v ebike flow app. Aktiváciu tejto funkcionality môže zákazník vykonať len raz z každého ConnectModulu. 12-mesačné skúšobné používanie ebike alarmu je možné aktivovať iba raz z každého ConnectModulu. Digitálna služba ebike alarmu sa po 12-mesačnom skúšobnom obdobíautomaticky neobnoví. Ak ho chcete používať aj po uplynutí 12 mesiacov, ebike alarm stojí 4,99€/mesiac alebo 39,99€/rok.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky a príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: