KELLYS Gate X30 Sand 29"
Kód: 8585053849360 81914.P Zvoľte variantPodrobný popis
rám KELLYS Dynamic RRC 29", 1.5" tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axlevidlica ROCK SHOX Recon Silver RL (29") Boost, 120 mm, Solo Air / Motion Control / OneLoc Remote Lockout / Maxle Lite 15 mm thru axlekľuky SAMOX (34T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M - XL)menič SHIMANO Deore M6100 (direct mount)radenie SHIMANO Deore SL-M6100-IR Rapidfire Plus (I-Spec EV)počet prevodov 12kazetový pastorok SHIMANO CS-M6100-12 (10-51T)reťaz KMC X12brzdy SHIMANO Deore MT410 Hydraulic Discbrzdové páky SHIMANO Deore BL-M4100brzdové kotúče predný 180 mm / zadný 160 mmnáboje SHIMANO Deore TC-500-MS-B Disc Center Lock (28 dier)ráfiky KLS Asesino 25 Disc 622x25 (28 dier)výplet stainless steel blackplášte SCHWALBE Rapid Rob 57-622 (29"x2.25) K-Guardhlavové zloženie FSA 1.5" semi-ntegratedstred.zloženie SAMOX cartridgepevná os predná ROCK SHOX Maxle Lite 15x110 mm / zadná 12x170 mmpredstavec KLS Advanced - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 5° / dĺžka 60 mmriadidlá KLS Advanced FlatBar - diam 31.8 mm / šírka 740 mmrukoväte KLS Advancer 2Densitysedlovka KS Rage-i Remote Telescopic - diam 30.9 mm / dĺžka 392 mm, zdvih 125 mmsedlo KLS Avenger IIpedále plastveľkosť rámu S / M / L / XLhmotnosť 14.15 kg (M)Dodatočné parametre
| Kategória: | Bicykle a e-bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8585053849360 |
| Počet prevodov: | 1 x 12 |
| rám: | KELLYS Dynamic RRC 29", tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axle |
| vidlica: | ROCK SHOX Recon Silver RL (29") Boost, 120 mm, Solo Air / Motion Control / OneLoc Remote Lockout / Maxle Lite 15 mm thru axle |
| kľuky: | SAMOX (34T) - dĺžka 170 mm (S), 175 mm (M - XL) |
| menič: | SHIMANO Deore M6100 (direct mount) |
| radenie: | SHIMANO Deore SL-M6100-IR Rapidfire Plus (I-Spec EV) |
| kazetový pastorok: | SHIMANO CS-M6100-12 (10-51T) |
| reťaz: | KMC X12 (114 článkov) |
| brzdy: | SHIMANO Deore MT410 Hydraulic Disc |
| brzdové páky: | SHIMANO Deore BL-M4100 |
| brzdové kotúče: | predný 180 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | SHIMANO Deore TC-500-MS-B Disc Center Lock (28 dier) |
| ráfiky: | KLS Asesino 25 Disc 622x25 (28 dier) |
| výplet: | stainless steel black |
| plášte: | SCHWALBE Rapid Rob 57-622 (29"x2.25) K-Guard |
| hlavové zloženie: | FSA 1.5 integrated |
| stred.zloženie: | SAMOX cartridge |
| pevná os: | predná ROCK SHOX Maxle Lite 15x110 mm / zadná 12x170 mm |
| predstavec: | KLS Advanced - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 5° / dĺžka 60 mm |
| riadidlá: | KLS Advanced FlatBar - diam 31.8 mm / šírka 740 mm |
| rukoväte: | KLS Advancer 2Density |
| sedlovka: | KS Rage-i Remote Telescopic - diam 30.9 mm / dĺžka 392 mm, zdvih 125 mm |
| sedlo: | KLS Avenger II |
| pedále: | plastic |
| veľkosť rámu: | S / M / L / XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
