KELLYS Vanity X30 Steel Blue 29"
Kód: 86333.PX 83859.PX Zvoľte variantPodrobný popis
rám KELLYS KLC 29" - Lady Sport Geometry, 1.5" tapered HT
vidlica SR SUNTOUR XCE28 DS (29"), 100 mm, coil spring
kľuky PROWHEEL (32T) - dĺžka 170 mm (M), 175 mm (L)
menič microSHIFT Estes M220
radenie microSHIFT Estes TS200-8R
počet prevodov 8
kazetový pastorok microSHIFT M680-8 (11-42T)
reťaz KMC Z8
brzdy Mechanical Disc
brzdové páky APSE
brzdové kotúče predný 160 mm / zadný 160 mm
náboje KLS Firework Disc (32 dier)
ráfiky KLS Draft 23 Disc 622x23 (32 dier)
výplet steel
plášte WTB Ranger Comp 55-622 (29"x2.25)
hlavové zloženie 1.5" semi-integrated
stred.zloženie cartridge (122 mm)
predstavec KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 8° / dĺžka 60 mm (M), 70 mm (L)
riadidlá KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / šírka 720 mm (M - L)
rukoväte KLS Advancer
sedlovka KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 400 mm (M - L)
sedlo KLS Ebony
pedále plast
veľkosť rámu M / L
hmotnosť 14.22 kg (M)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bicykle a e-bicykle |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Počet prevodov: | 1 x 8 |
| Hmotnosť: | 14,22 kg |
| rám: | KELLYS KLC 26 - Lady Sport Geometry |
| vidlica: | 100 mm, coil spring |
| kľuky: | PROWHEEL (32T) |
| menič: | microSHIFT Estes M220 |
| radenie: | microSHIFT Estes TS200-8R |
| kazetový pastorok: | microSHIFT M680-8 (11-42T) |
| reťaz: | KMC Z8 (108 článkov) |
| brzdy: | Mechanical Disc |
| brzdové páky: | APSE |
| brzdové kotúče: | predný 160 mm / zadný 160 mm |
| náboje: | KLS Firework Disc (32 dier) |
| ráfiky: | KLS Draft Disc 559x23 (32 dier) |
| výplet: | steel |
| plášte: | WTB Nano 54-559 (26"x2.10) |
| hlavové zloženie: | semi-integrated |
| stred.zloženie: | cartridge (122 mm) |
| predstavec: | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 8° / dĺžka 75 mm |
| riadidlá: | KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / šírka 620 mm (XS), 660 mm (S) |
| rukoväte: | KLS Advancer |
| sedlovka: | KLS Active - diam 30.9 mm / dĺžka 350 mm |
| sedlo: | KLS Ebony Women |
| pedále: | alloy |
| veľkosť rámu: | XS / S |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
