Svetlo zadné MAGENE s radarom, USB nabíjanie

Kód: 81801005
Značka: Piranha
€139,95 €116,63 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Značka Magene – zadné svetlo s radarom a 6 funkciami, viditeľné do 1200m.

Radar detekuje zozadu blížiace sa vozidlá (vrátane skútrov či ďalších cyklistov atď.) na vzdialenosť až 140 metrov za cyklistom. Šírka radarového lúča je až 40°(-20°- +20°), to znamená dobrú detekciu vozidiel aj v zákrute. Detekuje až 8 vozidiel idúcich za sebou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Radar komunikuje bezdrôtovo s kompatibilným cyklokomputerom (napr. Garmin, Wahoo, smartfónom, alebo športovými hodinkami), ktorý blížiace sa vozidlá zobrazuje na displeji a sprevádza upozornenie vibrovaním aj zvukovým signálom. Pri detekcii navyše radar automaticky zvýši intenzitu integrovaného svetla, čo prispieva k vyššej viditeľnosti a bezpečnosti cyklistu.

Výdrž svietenia je vďaka veľkej kapacite dobíjacej Li-ion batérie (1500mAh) vynikajúca - až 16 hodín v režime radaru alebo 12 hodín v režime blikačka + radar. Svetlo disponuje aj moderným a ohľaduplným režimom pozvoľnej pulznej blikačky bez strobo efektu, nechýba ani funkcia Peloton, pre skupinové vychádzky.

Dobíjanie vstavanej batérie je zaistené cez pracho-vodotesný USB-C konektor, umiestneným na zadnej strane. Radar je možné veľmi jednoducho nabíjať z akéhokoľvek USB 5V zdroja (nabíjačka na mobil, PC, Notebook, USB adaptér do siete, USB Autoadaptér, Powerbanka atď) - nabíjací kábel je súčasťou balenia.

Svetlo je vybavené unikátnou SMART funkciou Brzdového svetla. Je aktivované pomocou akcelerometra. Senzor detekuje brzdný manéver a prepne dočasne do režimu silného svietenia s vyšším výkonom.

Auto štart/stop - pomocou senzora pohybu sa svetlo automaticky prepne do režimu stand-by v prípade, že bicykel nie je v pohybe po dobu 5 minút. Po opätovnom pohybe bicykla sa svetlo opäť zapne. Táto funkcia výrazne šetrí batériu.

Radar je kompatibilný s bezdrôtovými komunikačnými protokolmi ANT+ a Bluetooth.

Funkcie RADARU: Radar dokáže rozpoznať blížiace sa vozidlá do vzdialenosti cca 140m. Relatívna rýchlosť približujúcich sa vozidiel, ktorú je možné zistiť radarom, musí byť od 10km/h - 120km/h. Radar nezaznamená vozidlá, ktoré idú rovnakou rýchlosťou ako vy, alebo idú od vás. Šírka radarového lúča je 40°. Radar dokáže rozpoznať najviac 8 približujúcich sa vozidiel.

Použitá LED: 16x Ultra svietivá červená LED farba svetla: Červená. Životnosť LED: 50 000hod. Svetlo je viditeľné na vzdialenosť 1200m. 6 Režimov: Svietenie 20lm, Blikanie 20lm, Pulzovanie 3-20lm, Peloton 6lm, Rotačný mód 6-10lm, Iba samotný Radar 0lm.

Maximálna výdrž svietenia: 6hod. pri trvalom svietení 100%. (max. výkon). Maximálna výdrž svietenia: 12hod. pri režime Pulzovanie (min. výkon)

Doba svietenia: Konštantné svietenie 100% (20lm 6hod.), Blikanie 100% (20lm 10hod.), Pulzovanie 15%-100% (3lm-20lm 12hod.), Peloton 30% (6lm 8hod.), Rotačný 30%-50% (6lm-10lm 10hod.), Iba samotný Radar 0% (0lm 16hod.).Odolný voči pádu z výšky 1m.

Ochrana proti vode IPX7.

Rozmery: 9,4 x 3,8 x 2,5cm.

Váha: 63g (so vstavaným Li-ion akumulátorom)

Obsah balenia: Zadné svetlo, nabíjací USB-C kábel, držiak na sedlovku štandard, držiak pod sedlo AERO, upevňovacie silikónové krúžky, pútko na dodatočné upevnenie svetla.

Ovládanie svietidla: Zapnutie/vypnutie a prepínanie režimov - Stlačte a podržte na 2sek. spínač, umiestený z prednej strany svietidla pre zapnutie. Bez ohľadu na to, v akom režime sa nachádzate, L 508 sa rozsvieti v režime zosilneného blikania na 2sek, ak zaznamená blížiace sa auto. Akcelerometer sníma brzdenie a zosilní svetlo.

Prepínanie režimov: Stláčaním tlačidla (cyklické prepínanie), prepínate nasledujúce režimy: Režim konštantného svietenia › Režim Blikania › Pulzný režim › Pelotón režim › Samotný Radar. Indikácia stavu zostávajúcej energie akumulátora. Indikátor rýchlo bliká - Vstavaný Li-ion akumulátor je skoro vybitý.

Pri nabíjaní: indikátor pomaly bliká. Po plnom nabití zhasne. Indikátor trvalo svieti - indikuje poruchu radaru. Toto zariadenie je možné spojiť s inými zobrazovacími zariadeniami, ktoré podporujú štandard ANT+ protocol, alebo Bluethoot. Môžete posúdiť situáciu vozidiel prichádzajúcich zozadu, cez informácie zobrazené na zobrazovacom zariadení za účelom bezpečnej jazdy.

Treba dodržať nasledovné zásady: 1. Udržujte zobrazovacie zariadenie vo vzdialenosti max. 3m od radaru a obe zapnite. 2. Zvoľte ""Pridať snímače"" (Vyhľadať snímače) na stránke snímačov v nastaveniach zobrazovacieho zariadenia alebo zodpovedajúce rozhranie APP.3. Vo výsledkoch vyhľadávania, vyberte toto zariadenie na pripojenie. Radar Magene L 508 je možné pripojiť k Magene Utility, pomocou Bluetooth. Firmvér zariadenia môžete aktualizovať, nastavte preferenciu režimu atď. v APP. Zo zadnej strany tela svietidla sa nachádza gumený kryt, pod ktorým sa nachádza nabíjací USB-C port. Jemne ho odklopte a do USB-C konektora, pripojte priloženený USB-C kábel a druhý koniec kábla s USB, zapojte napr. do USB rozhrania PC. Počas nabíjania indikátor pomaly bliká. Po plnom nabití zhasne. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, potom to znamená, že je akumulátor vybitý. Nabite ho."

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie na bicykel
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: