Taš. na nosič P2R STOWMAN EXP

Kód: P20166
Značka: P2R
€59,95 €49,96 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

BRAŠNA NA NOSIČ

P2R STOWMAN EXP ponúka celkový objem je cca 13 + 20 L a je výborným kompromisom pre občasné viacdenné výlety, alebo prevážanie predmetov s väčším objemom, alebo dochádzanie do práce či za nákupom.
Už základná konfigurácia ponúka objem 13 l, ktorý postačuje na bežné jazdenie, či prenášanie potrebných osobných vecí, alebo vecí potrebných pre rodinu.
Vyrobená z materiálu 600D polyester ripstop v kombinácii s materiálom umelá koža + TPU záter, je odolná voči striekajúcej vode.

Návlek proti dažďu (je súčasťou brašne) odolnosť posúva ešte na vyššiu úroveň a chráni vnútorný obsah proti vode, či blatu.
Celý vnútorný priestor je polstrovaný pre lepšie tlmenie vibrácií z cesty
Svojou konštrukciou a systémom uchytenia je určená pre nosiče s horným rámom a bočnicami, ktoré poskytujú oporu a zároveň umožňujú fixovať bočnú (rozšíriteľnú) časť brašne o konštrukciu nosiča pomocou suchého zipsu

Detailné informácie

Podrobný popis

VLASTNOSTI :
• Vyrobené z materiálu 600D Polyester ripstop
• Dolná časť brašne (hlavné oddelenie aj bočné oddelenia) z materiálu umelá koža + TPU záter pre vyššiu odolnosť častí vystavených špliechajúcej vode od kolies bicykla
• Všetky zipsy sú od výrobcu YKK
• Základný objem hlavnej časti + bočných oddelení je cca 13 L
 Ochranný návlek do dažďa s reflexnými detailami (je súčasťou brašne) pre hlavnú brašnu dokonale chráni pred špliechajúcou vodou
 Otvorením zipsov bočných oddelení s rozmerom 34 x 30 x 5,5 cm je možnosť rozšíriť objem o ďalších cca 2 x 10 L (k dispozícii sú 2 samostatné bočné oddelenia)
• Zvolené technické riešenie bočných oddelení ponúka uzatvorený vnútorný priestor s celkovou výškou 50cm
 Uzatváranie zipsom pri všetkých oddeleniach (hlavné oddelenie/bočné oddelenia)
• Sieťovinové oddelenie z vnútornej strany uzatvárania hlavnej časti brašne pre osobné veci
 Čalúnenie po celom obvode hlavného oddelenia v červenej farbe pre rozjasnenie vnútorného priestoru (ľahšie hľadanie predmetov)
 Vnútorný priestor hlavného oddelenia je možné rozdeliť v ľubovoľnom pomere vnútornou polstrovanou prepážkou
 Uchytenie bočných oddelení na konštrukciu nosiča je riešené pomocou elastického popruhu s nastavením dĺžky a kovového háčika (pre bicykle 24″ – 29″) v závislosti na veľkosti a geometrii rámu bicykla.

Možnosti uchytenia bočných oddelení:
1. Pomocou elastického popruhu a kovového háčika – uchytenie priamo v oku nastavovacej časti dĺžky nohy nosiča. Je potrebné odmerať dĺžku elastického popruhu v závislosti na veľkosti kolies a veľkosti a geometrii rámu bicykla.
2. Pokial má nosič tvar obráteného V, môžete použiť možnosť, kedy je háčik uchytený v plastovej U-pracke a volný koniec elastického popruhu uchytíte pod V-časťou nosiča (podobne ako Topeak taška na nosič DXP)
3. Elastický popruh niekoľko-krát omotáte okolo nohy nosiča a háčik zafixujete v U-pracke.

Návrh na použitie: vyberte si možnosť uchytenia P2R STOWMAN EXP na vašom nosiči, odmerajte potrebnú dĺžku elastického popruhu, pridajte najmenej 5cm dĺžky (v závislosti na veľkosti kolies, veľkosti rámu a geometrii), spravte dvojitý uzol a prebytočnú dĺžku elastického popruhu skráťte podľa potreby.

• Uchytenie pod konštrukciou ložnej plochy nosiča pomocou popruhov s prackou a suchým zipsom a dodatočné fixovanie proti nakláňaniu o prednú časť konštrukcie nosiča 2 prídavnými suchými zipsami
• Bočné oddelenia sa fixujú na vzperu/bočnú časť nosiča prídavným suchým zipsom
 Oddelenie pre fľašu v zadnej časti brašne s možnosťou nastavenia podľa veľkosti fľaše a zabezpečenie prackou (až pre objem 1,5 l)
 Pútko pre bezpečnostné osvetlenie s reflexnými detailami
 Reflexné detaily na bočných stranách brašne pre ešte lepšie a výraznejšie zvýšenie viditeľnosti a bezpečnosti
 Rukoväť na hornej strane brašne pre jednoduchšie prenášanie
 Odnímateľný ramenný popruh so šírkou 38mm s možnosťou nastavenia dĺžky, ukončený plastovými karabínkami

DETAILY :
• Rozmery brašne 38 x 30 x 21 cm (bez roztiahnutých bočných oddelení)
• Hmotnosť: 680 g

BALENIE: P2R visačka

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklo-tašky, držiaky na mobily
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: