Taš. nosičová P2R LOADMAN WP PRO

Kód: P20165
Značka: P2R
€54,95 €45,79 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

BRAŠNA NA NOSIČ

P2R LOADMAN WP PRO je 1-dielna brašna na nosič s celkovým objemom cca 23 L V kategórii “brašne na nosič” predstavuje TOP model, ktorý svojimi vlastnosťami uspokojí všetkých tých, ktorí obľubujú viacdenné výlety do prírody alebo potrebujú mať 100% istotu, že ich potrebné veci a náhradné oblečenie zostanú bezpečne chránené pred vlhkosťou.
Vyrobená z materiálu 600D polyester + TPU záter, je zárukou, že brašna je odolná voči škrabancom a poškodeniu pri bežnom používaní alebo položení na zem pri manipulácii s ňou.
Uchytenie na koštrukciu nosiča QR systémom je jednoduché a rýchle. Brašna má tzv. “upínacie čeluste“, ktoré umožňujú uchytenie na konštrukciu nosiča takmer všetkých typov/tvarov s opornou nohou, jednoduchým zatiahnutím za rukoväť systému, ktorá otvorí upínacie čeluste. Po uvoľnení rukoväte sa čeluste opätovne zatvoria a spoľahlivo fixujú brašnu na konštrukcii nosiča.
Univerzálnosť pre všetky priemery trubiek nosičov: 8mm / 10mm / 12mm sú riešené“vložkami”do čelustí QR systému (protikus), ktoré sa presne podľa priemeru trubiek nosiča nasadia do čelustí a zabezpečia naozaj dokonalé fixovanie a stabilitu brašne, čím je vnútorný priestor a náklad chránený pred nežiadúcimi otrasmi, prípadne nechceným uvoľnením brašne z nosiča.
V závislosti od typu nosiča (so strunou/bez struny) a takisto podľa fyzických predpokladov jazdca (muž/žena/vysoký/nízky atď.), sa celý systém dokonale prispôsobí.
Jednotlivé časti QR systému sú plne nastaviteľné a môžete si ich polohu upraviť presne podľa Vašich potrieb alebo preferencií. Spodné zaisťovacie ramienko po zasunutí a fixovaní na opornej nohe nosiča poskytuje 100% stabilitu a bezpečnosť pre prevážaný náklad.

Detailné informácie

Podrobný popis

VLASTNOSTI :
• Vyrobené z materiálu 600D polyester RIPSTOP + TPU záter
 100% vodeodolné
• QUICK 1-step fastening – uchytenie na konštrukciu nosiča potiahnutím rukoväte rýchloupínacieho mechanizmu a následným uvoľnením v 1 kroku
• Vyrobené technológiou WELDING – zváranie pri vysokom tlaku a vysokej teplote
 Univerzálna pre pravú/ľavú stranu nosiča podľa preferencií jazdca
 Uzatváranie brašne je riešené zrolovaním voľnej časti vnútorného oddelenia od vrchného okraja a zaistenie prackami (bezpečne chráni pred vlhkosťou a zabraňuje akémukoľvek vniknutiu vody)
 TOP cover – dodatočná ochrana prekrytím z hornej časti a poistením prackou v prednej časti
 Vystuženie zadnej steny brašne pre jednoduchšiu manipuláciu
• Rukoväť na vrchnej časti pre ľahšie prenášanie
 Reflexná potlač na bočnej a zadnej strane brašne pre zvýšenú viditeľnost a bezpečnosť

DETAJLY:
• Rozmery 35 x 45 x 15 cm
• Hmotnosť: 845 g

PRÍSLUŠENSTVO: vložky do čelustí QR systému (pre rôzne priemery trubiek nosiča)

BALENIE: visačka P2R

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklo-tašky, držiaky na mobily
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: